Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Connaisseur Catering - Imprezy okolicznościowe
Connaisseur Catering - Imprezy okolicznościowe
Nasza firma LANFAM - INVEST znajdująca się w Tarnowie Podgórnym koło Poznania zajmuje się szeroką działalnością gastronomiczną. Prowadzimy własne restauracje i stołówki zakładowe. Posiadamy własny transport, którym dowozimy dania z naszych restauracji do zakładów pracy oraz klientów prywatnych. Naszą dumą jest Connaisseur Catering - prężnie i ofensywnie działająca firma, która w oparciu o doświadczony personel, doskonałą bazę techniczną i pełne zaangażowanie pracowników oferuje najwyższej jakości serwis cateringowy.

Dostarczamy obiady i posiłki regeneracyjne. Organizujemy przyjęcia w zakładach pracy, w plenerze, w dworkach lub naszych salach restauracyjnych.

Nasze zalety to: bardzo szeroka gama potraw wielu kuchni świata, profesjonalna obsługa, estetyka serwowanych potraw, punktualność, niezawodność.

Nasze doświadczenie, profesjonalny personel oraz najwyższej jakości sprzęt pozwala na zorganizowanie imprezy od 20 do 3000 osób, stosując najwyższe europejskie systemy jakości.

Catering możemy zorganizować u Państwa lub w jednej z naszych lokalizacji. Dysponujemy kilkoma salami o różnej wielkości. Współpracujemy z kilkunastoma firmami animacyjnymi oraz agencjami muzycznymi, dzięki temu możemy zorganizować każdą imprezę "od A do Z" na bardzo wysokim poziomie.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości serwis cateringowy na różnego typu okazje, takie jak:
BANKIETY,
SPOTKANIA BIZNESOWE,
WESELA,
KOMUNIE,
IMPREZY PLENEROWE,
PRZYJĘCIA DOMOWE,
OBIADY PRACOWNICZE,
KANAPKI-ZAKĄSKI,
WYSOKIEJ KLASY SERWIS KAWOWY
Strona internetowa:www.connaisseur-catering.pl
Wizytówka:www.Connaisseurio.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:renata.langosz@connaisseur-catering.pl
Telefon:Tel. Kom. +48 609 325 956
Fax. +48 61 816 10 61
Ulica:Poznańska 82A
Kod i miasto:62-080 Tarnowo Podgórne ( koło Poznania )
Województwo:Wielkopolskie
Dodatkowe zdjęcia